caravancentrum

00421 903 171 756

Uvedomujeme si, že naša spoločnosť Vám má sprostredkovať nezabudnuteľné chvíle poznania, objavovania či odpočinku v obytnom vozidle, a podľa toho sa snažíme prispôsobiť Vašim požiadavkám. Pokiaľ si od nás požičiate vozidlo, odovzdáme Vám nielen osobné skúsenosti z cestovania obytným vozidlom, ale pokúsime sa Vám poradiť, ako si dovolenku rozplánovať. Pokiaľ by ste sa chceli stať majiteľom nového vozidla značky LMC alebo by ste potrebovali využiť servis pre Váš karavan značky LMC, vieme Vám sprostredkovať kontakt na našich partnerov v Čechách.

Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami a dúfame, že Vám budeme môcť už čoskoro popriať šťastnú cestu. Držíme sa hesla "Spokojný klient prinesie nového klienta", preto základom je férová komunikácia a vždy sa snažíme nájsť také riešenie, ktoré vyhovuje obom stranám :-)

                                                                                              Katka a Zolo

Vyberte si svojho spoľahlivého sprievodcu

Vybrať vozidlo 

LMC Style 490 K

Luxusný 5-6 miestny obytný príves poteším plnou výbavou nielen rodinu, ale aj partiu kamarátov. Štandardne: MOOVER s diaľkovým ovládačom, klimatizácia a TV s DVD. Príves je vďaka zimnej výbave - vykurovanie, bojler, solárny panel - vhodný na celý rok.

LMC Vivo 500K

Rodinný 6 - miestny obytný príves (karavan) s poschodovou posteľou pre deti. Luxusná výbava - MOOVER s diaľkovým ovládačom, klimatizácia a TV - spríjemní dovolenku veľkej rodine alebo partii kamarátov. V zadnej časti sa dá vytvoriť obrovské ležovisko.

LMC Musica 470 E

Rodinný 4 (5) - miestny obytný príves (karavan) s veľkou dvojposteľou vpredu. Príves je vďaka zimnej výbave - výkonné vykurovanie, bojler, solárny panel 130W - vhodný na celoročné využitie. Štandardne: MOOVER s diaľkovým ovládačom, klimatizácia a TV s DVD

Mercedes Benz

Komfortné pohodlné vozidlo s ťažným zariadením (guľou) pre 8 osôb s možnosťou sklopenia alebo odobratia radu sedadiel a vytvorenia obrovskej plochy pre spánok alebo prevoz väčšieho objemu batožiny. Automat, 4X4, Diesel

HSE Slovakia, s.r.o.

Radi Vám pomôžeme s výberom vozidla, či radou na Vaše cesty:

Hviezdoslavov 54, 930 41 Hviezdoslavov

00421 903 171 756

fun@caravancentrum.info